І оживе тая слава - слава Україні

2017-10-12

/Files/images/6.png

Оновлена читальна зала Сновської бібліотеки для дітей напередодні святкування Дня українського козацтва й Дня захисника України приймала учнів 1-а та 1-б класів Сновської гімназії. В ці дні для наших користувачів було проведено День інформації на тему:"Стала слава козацька - славою України". Увагу дітей привернула книжкова виставка "І оживе тая слава України". Під час проведення героїчно-патріотичної години "Вони стоять на захисті Вкраїни" бібліотекар ознайомила дітей із безпрецедентними зразками мужності та відваги наших захисників. Активними були гімназисти на конкурсно-розважальній програмі "Хочу в армії служити", де показали свої навички та вміння під час різноманітних конкурсних змагань.Перемогла - дружба. Під час виконання гімну України нагороджені грамотою за участь у програмі.Діти покидали бібліотеку із бажанням прийти сюди знову, де ми їх радо зустрінемо.

/Files/images/1.png/Files/images/2.png/Files/images/4.png/Files/images/5.png