• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Видання Сновської публічної бібліотеки

Перші видання центральної бібліотеки Сновської ЦБС з’явилися у 1998 році, коли у співавторстві з краєзнавцем, бібліотекарем Займищанського філіалу ЦБС Крумкачем О.Є. був підготовлений бібліографічний покажчик «В кого доля ходить з піснею», присвячений Заслуженому працівнику культури, фольклористу, займищанцю Василю Полевику. Він започаткував серію «Їх Батьківщина – Щорська земля», в якій вийшло 9 випусків про видатних земляків. Підтримуючи поетів-початківців, Олександр Євгенійович власним коштом друкував їх поезії. Федір Дорошенко, Матрона Лапа, Наталія Крят, Раїса Федченко, Олександр Пусь, Людмила Чеховська з його рук отримали перші збірки своїх віршів.

Роздрукував твори маститого російського письменника, займищанця Івана Євсієнка надіслані електронною поштою. І ще не одне видання присвятив подвижнику Василю Полевику, забезпечуючи інформацією про нього учасників обласного фестивалю-конкурсу його імені.

Всі накопичені краєзнавчі матеріали бібліотекар Олександр Крумкач вложив у книжку «Займище: історія села із найдавніших часів і до наших днів», яка вийшла у літературній обробці письменника-земляка Олександра Смоляка.

Повертаючись до видань центральної бібліотеки, треба відзначити, що вони охопили майже всі сторінки історії краю, включаючи відповідну бібліографію, світлини. До їх написання залучались бібліотекарі з усіх філіалів ЦБС та місцеві краєзнавці. Ознайомтесь з ними.

Надаємо у повнотекстовому викладі такі інформаційні видання як «Нові надходження до бібліотеки» (за останній квартал), та «Історичні та пам’ятні дати по Сновському району»

Наводимо перелік найбільш значимих видань Сновської ЦБС з анотаціями.

Представляємо видання з досвіду роботи бібліотек Сновської ЦБС.

Кiлькiсть переглядiв: 685