Бібліотека у Сновській громаді: шанс на успіх.

Сновська центральна бібліотека є невід`ємною частиною своєї громади і тому не може залишитись осторонь Фейсбук марафону Місцеве самоврядування для сильних і процвітаючих громад.

Сновська міська об'єднана територіальна громада створена у 2016 році і є унікальною, бо об’єднує весь район з центром у місті Сновськ.

Ми були одні з перших в державі, тож наслідувати приклад інших ОТГ нам не доводилося, торували шлях самі, вчилися на своїх же помилках.

Рік роботи показує вже певні результати, можемо робити перші висновки.

Славна Сновська земля і творчими людьми, які далеко за межами громади і, навіть, країни вражають неповторністю, яскравістю, різнобічністю свого таланту.

Мрії реалізуються і в житті бібліотеки. В результаті втілення проекту «Капітальний ремонт будівлі центральної бібліотеки: заміна вікон і дверей»(конкурс проектів фонду регіонального розвитку), розробленого очільницею галузі культури і туризму у Сновській громаді креативною Наталією Добненко, новими вікнами засяяло приміщення книгозбірні, а її сучасні двері вправно відкривають здивовані користувачі: «Невже і бібліотеку побачили? – Звісно! А як же ще може бути у своїй громаді!». Адже бібліотека не стоїть осторонь життя громади - взяла участь у проекті «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», її працівники під час виїздних та вуличних заходів у селах та місті, за горнятком кави у читальній залі – розповідають про переваги життя в громаді, стверджуючи, що ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ – ЦЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ.

У оновленому приміщенні бібліотеки для жителів громади: актуальна інформація і сучасна українська книга, презентації творів місцевих авторів і патріотичні квести для молоді, краєзнавчі читання, зустрічі з цікавими людьми, робота кінозалу та інтернет-центру, проекти «Здай батарейку-врятуй планету!», «Бібліотечний пікнік».

Приєднуйтесь до нас – зробимо свою громаду успішною разом!