І співали, і спілкувались

2017-06-06

/Files/images/Изображение 2255.jpg

4 червня у м. Сновськ та с. Займище проходив фестиваль-конкурс імені Василя Полевіка, в якому взяли участь 28 фольклорних колективів з Чернігівщини. Гостей вітали працівники культури Сновська і прагнули створити їм комфортні умови перебування на святі. Супроводжували колективи і працівники центральної та дитячої бібліотек. Відбувались нові знайомства і складались творчі зв’язки.

Так, зустрілись у Займищі письменниця з Варви Тетяна Стеценко і поетеса з с. Наумівка Корюківського району Ольга Лантух, які приїхали на фестиваль зі своїми колективами. А познайомили їх працівники центральної бібліотеки, читачам якої гостя з Варви подарувала свою збірку поезії і прози «Коли щаслива жінка». Збірку лірики Ольги Лантух «Осіннє зізнання» готує до друку Сновська центральна бібліотека.

/Files/images/Изображение 2253.jpg/Files/images/Изображение 2250.jpg