Ми в Європі – Європа в нас

2017-05-18

/Files/images/Ніна Павлівна Європа 19.05.17.jpg

В рамках відзначення Дня Європи в Україні у Чернігівській обласній бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбулась науково-практична конференція «Роль публічної бібліотеки в утвердженні європейських цінностей в житті місцевої громади», де директор Сновської ЦБС Мокросноп Н.П. представляла презентацію «Ми в Європі – Європа в нас», в якій розповіла про популяризацію європейських цінностей Сновською центральною бібліотекою.

Вона зупинилася на таких напрямках, як розкриття в фонді інформаційної зони «Знай про Європу більше», організація спілкування з людьми, які відвідали країни Європи, просування літератури з цього питання.

Акцентувала увагу на необхідності розбудувати свою громаду так, щоб були створені європейські умови, необхідні для повноцінного життя людини на своїй рідній землі.

/Files/images/Ніна Павлівна Європа всі разом 19.05.17.jpg