Співпраця корисна для всіх

2017-03-10

/Files/images/ЦЗ 2.jpg

Директор Сновського РЦЗ Раїса Аникієнко 10 березня 2017 року провела зустріч з начальником відділу культури Сновської міськради Наталією Добненко та директором Сновської централізованої бібліотечної системи Ніною Мокросноп.

Мета зустрічі : налагодження відносин щодо професійної орієнтації молоді – як дієвого засобу формування трудових ресурсів України. В ході зустрічі обговорені основні напрямки роботи з даного питання, надано психодіагностичний інструментарій для використання молоддю та багатосерійний розважально-освітній анімаційний серіал «Пошук роботи».
Під час зустрічі йшлося також про стан ринку праці, проблеми його розвитку. Директор РЦЗ поінформувала про послуги служби зайнятості. Зокрема розповіла про нові технології (відеорезюме та відеовакансії) та останні законодавчі нововведення.

/Files/images/ЦЗ.jpg