Просування читання

2017-03-21

/Files/images/DSCN6240.JPG

На базі Сновської ЦБ пройшов семінар бібліотечних працівників ЦБС «Промоція книги та читання».

Консультацію з питань діяльності бібліотек щодо просування читання надала зав.науково-методичним відділом Чернігівської ОУНБ ім.В.Г. Короленка О.А. Сльозка, в формі діалогу відбулось обговорення шляхів розв’язання цієї проблеми.

Бібліотекарі ознайомилися з досвідом наближення книги до читача у центральній бібліотеці, взяли участь у практичній грі «Склади довершену рекомендацію», під час якої працювали в групах – знайомилися з новою книгою, а потім представники команд презентували новинку. Наскільки вдало – оцінювали суперники.

Далі присутні були проінформовані про підсумки 2-го етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017» в нашому районі.

На завершення семінару переглянули бібліотечні новинки на сайті Сновської ЦБС.

/Files/images/DSCN6225.JPG/Files/images/зал.jpg/Files/images/DSCN6234.JPG/Files/images/DSCN6242.JPG/Files/images/DSCN6250 (1).JPG/Files/images/DSCN6253.JPG