Бібліотусовка «Країна дитинства: весела й цікава»

2020-02-01

Сновська цбс

Цієї суботи, що уже стало звичним, поспішали діти на першолютневу бібліотусовку, яка мала назву «Країна дитинства: весела й цікава». Розпочалась вона з бліц-інформації "Творець країни сонячного добра" присвяченої 90-річчю від дня народження Всеволода Нестайка та ознайомилися з викладкою літератури «Від фантазії і мрії – до мудрості і добра». Діти переглянули фільм "Тореадори з Васюківки", розгадували онлайн-вікторину "Український Андерсен - Всеволод Нестайко".

А далі була конкурсно-розважальна програма "А нам весело й цікаво",під час якої нашим учасники за допомогою "Чарівних окулярів" вибирали собі завдання за виконання якого отримували оплески. Театралізоване дійство "Дві кумоньки" спонукало дітей до знаходження прислів'їв і приказок у бесіді Матрони і Параски. А конкурс "Ти котись, котись, веселий м'ячик, до веселих та й до рук" – до розгадування загадок. Наостанок бібліотусовки дітей чекало караоке і дискотека.

Сновська цбс