Літературний фуршет

2020-01-10

/Files/images/2020_rk/літературний фуршет.jpg

8 січня літературний фуршет "Книги! Книги! Книги!" здивував юних користувачів дитячої бібліотеки розмаїттям страв. У меню були і "Пізнавальний гарнір", і "Салат з казок". А найбільше нових книжок містилось у "Фантастичному пудингу" та "Романтичному десерті", де діти познайомились з творами таких класичних й сучасних авторів, як Азімов А., Бредбері Р., Матюшкіна К., Бойє К., Арєнєв В., Стронг Д., Тишка А., Титаренко М. й багатьох інших. Ніхто не залишився без уподобаної книжки. І все це сталося завдяки нашому колишньому читачу, великому шанувальнику літератури, киянину Дмитру Паршенку. Більше ста одиниць зберігання він надіслав до нашої бібліотеки. Велике йому спасибі від юних читачів та бібліотекарів.