Виїзний круглий стіл «Я пропоную свій досвід»

2019-06-05

/Files/images/Щимкруг3.JPG

На базі Великощимельської сільської бібліотеки-філіалу Сновської централізованої бібліотечної системи відбувся обласний виїзний круглий стіл «Я пропоную свій досвід».

Учасників вітали в.о. старости Борис Добродій, начальник відділу культури і туризму Сновської міської ради Наталія Добненко, голова Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації Інна Аліференко.

Бібліотекар Юлія Слепцова розповіла про свою роботу, провела оглядову екскурсію бібліотекою, ще раз підтвердивши звання «Краща бібліотека року», отримане серед сільських бібліотек області, за підсумками роботи у 2018 році.

За столом тривав жвавий обмін досвідом сільських бібліотекарів, представників майже всіх районів Чернігівщини, говорили про здобутки і наболіле. Модератором була Лариса Притиковська.

Після підведення підсумків бесіди, гості зустрілися з переможницею конкурсу патріотичної лірики, ім. Леоніда Тереховича, нашою землячкою, Ольгою Лантух, відвідали Сновський історичний музей, ознайомились з творчістю об’єднання «Майстри Сновщини» та неперевершеного ансамблю пісні Сновського Будинку культури «Калина».

/Files/images/Щимкруг2.JPG/Files/images/Щимкруг1.JPG