У їх слові – цілий світ

2017-12-27

/Files/images/Изображение 5391.jpg

Таку назву мала новорічна зустріч творчих людей у центральній бібліотеці. Під час невимушеного спілкування майстри слова, як початківці, так і більш досвідчені автори, говорили про свій творчий шлях, власні вподобання, читали свої поезії та співали покладені на музику.

Учасники конкурсу «Ми –великий народ. І пора почуватись великими!», який проводився до Дня пам’яті Леоніда Тереховича, Анна Полюшко, Світлана Мороз, Катерина Ковалець, Ольга Лантух, Тетяна Нескоромних-Таланцева, Лілія Мелащенко отримали в подарунок від бібліотеки збірочку поезій, які були подані на конкурс.

Провідний бібліотекар Світлана Вітинник ознайомила присутніх із наявними у бібліотеці творами самодіяльних авторів, представленими на виставці «Доля щедра талантами».

/Files/images/Изображение 5371.jpg