Посвячення в читачі

2017-11-10

/Files/images/016.JPG

В Сновській бібліотеці для дітей завжди гамірно. І цього разу до нас завітали учні першого класу ЗОШ №2 (вчитель Кондратовська О.А.) на свято "Посвячення в читачі" . Для першокласників було проведено екскурсію по бібліотеці на тему: "Бібліотека -дім твоїх друзів", під час якої діти ознайомились з бібліотекою, вивчали правила спілкування з книгою, гігієною читання.

Під час проведення бібліотечного уроку "Із чого починається книга" бібліотекар у доступній для першокласників формі розповіла про історію виникнення книг, представила періодичні видання для молодших школярів.

Дружно брали участь в казковій вікторині "Що Поштарик нам приніс?" Щоб стати читачами нашої бібліотеки, діти дали урочисту обіцянку читайлика та взяли книжки та журнали для читання вдома.

В кінці свята для юних користувачів бібліотеки була проведена бібліотерапія: "Казка в гості поспішає". Діти прослухали та обговорили казку " Пригоди Коськи".