До складу Щорської ЦБС входять 22 бібліотеки-філіали, які свою соціокультурну діяльність спрямовують на задоволення інтересів і потреб сільських громад.

щорська цбс

Сновська та Великощимельська бібліотеки є опорними в ЦБС з питань збереження традицій і впровадження інновацій у практику бібліотечної роботи.

щорська цбсщорська цбсСновська бібліотека-філіящорська цбсВеликощимельська бібліотека-філія щорська цбс

Провідною бібліотекою в районі з питань краєзнавства є Займищанська, один з напрямків роботи якої - фотолітопис рідного краю - цікавий не тільки мешканцям села, а й приїжджим.

щорська цбсщорська цбсщорська цбсщорська цбс


За власною програмою "Читаємо всією сім`єю" працює Петрівська сільська бібліотека-філіал. Її мета - залучити до бібліотеки всіх членів родини, зацікавити їх своїми заходами, такими як свято читаючої крихітки, бенефіс читаючої родини "Золоті подробиці життя", сімейне свято "Лиш родина - бальзамові ліки, ліки від старості і самоти". У книгозбірні діють виставки сімейної творчості.

щорська цбсщорська цбсщорська цбсщорська цбс


Цікаві напрацювання в Кучинівському філіалі в ході комплексної програми "Довкілля і ми". Це і ініціювання насадження парку, і екскурсії околицями села, і проведення "Свята картоплі", "Свята гарбуза" та інше.

щорська цбсщорська цбсщорська цбсщорська цбс


Значну пошукову роботу з історії рідного села проводить Тур`янський філіал за допомогою членів об`єднання юних краєзнавців, що діє при бібліотеці. На базі зібраних матеріалів проводяться ювілейні свята, гра-змагання, зустрічі і подорожі.

щорська цбсщорська цбсщорська цбс


Прагне створити затишок у своєму приміщенні Новоборовицький філіал, тут збираються учасники клубу "Орхідея" (кому за 30).

щорська цбсщорська цбсщорська цбс


Гурт любителів української вишивки "Долю гаптувала" обєднавася навколо Смяцької сільської бібліотеки-філіалу.

щорська цбсщорська цбсщорська цбсщорська цбс


Сільські бібліотекарі завжди підтримують усі громадські ініціативи. Вони - перші помічники сільських голів у проведенні свята села, вшанування ветеранів, участі у районних заходах, екологічних рейдах і т.д.

щорська цбсщорська цбсщорська цбсщорська цбс


Кiлькiсть переглядiв: 158