Свою історію Сновська дитяча бібліотека Сновської ЦБС рахує з 1947 року, коли у приміщенні районної бібліотеки для дорослих був створений відділ обслуговування дітей: фонд для дорослих і фонд для дітей знаходились у одній кімнаті і обслуговували своїх читачів через різні віконця.

Наприкінці 1949 року книжковий фонд для дітей нараховував 3 тис. примірників, обслуговується ним 750 читачів.

У 1953 році на базі відділу обслуговування дітей відкривається міська дитяча бібліотека, якою завідувала Ткачова Людмила Миколаївна, бібліотекарем працювала Колесникова Тетяна Петрівна.

1 грудня 1954 року відкривається районна дитяча бібліотека, яку очолює випускниця Харківського бібліотечного інституту Лелюк Лідія Пилипівна.

Сьогодні Сновська бібліотека для дітей має фонд 22 тис. примірників і обслуговує понад тисячу користувачів. Охайне, естетично оформлене приміщення, привітні працівники, значний обсяг роботи з популяризації книги ставить бібліотеку в ряд кращих у області.

щорська цбсщорська цбсщорська цбс

У 2009 році вона стала переможцем обласного районного конкурсу «Краща бібліотека року» серед дитячих бібліотек, і на її базі проведений обласний семінар.

При бібліотеці діє клуб дітей з обмеженими можливостями «Ми - разом», клуб «Цікаві зустрічі», ляльковий театр «Буратіно». Учасники Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач року», наші читачі, неодноразово займали перші місця в області.

щорська цбс

щорська цбс щорська цбс

Дитяча бібліотека працює:
з 9.00 до 18.00
вихідні - неділя, понеділок
остання середа місяця - санітарний день