Наш хронологічний календар

• 1898-1899 рр. – вірогідна дата відкриття першої земської безплатної народної бібліотеки-читальні у селищі Коржівка (потім Сновськ).
  • 1905 р. – перша відома нам згадка у архівних документах, яка свідчить, що із 27-ми розміщених у Городнянському повіті бібліотек тільки Сновська має «особове приміщення і добре устатковане, є окремо бібліотекарка».
  • 1912 р. – бібліотека має 697 видань (на третьому місці серед бібліотек повіту). За кількістю передплатників (читачів) на другому місці – 155 чоловік. За кількістю книговидач на першому місці – 4406 прим.
  • 1915 р., 25 версеня – затверджується земськими зборами «Устав Сновской земской народной библиотеки-читальни».
  • 1919 р. – у переліку бібліотек Городнянського повіту – волосна Сновська районна бібліотека , працює в ній 2 бібліотекаря, читачів близько 300 чоловік, фонд 2000 примірників.
  • 1936 р. – бібліотеці надається приміщення колишнього молитовного будинку (синагоги) для бідних євреїв (нині вулиця 55-ої Стрілецької дивізії, 8).
  • 1959 р. – закладу присвоєне звання «Бібліотека відмінної роботи».
  • 1962 р. – добудовується приміщення, у новій світлій кімнаті розташовується читальна зала на 20 місць.
  • 1978 р., 14 січня – здійснена централізація державних масових бібліотек району, внаслідок чого районна бібліотека для дорослих була реорганізована у центральну бібліотеку.
  • 1979 р. – центральна бібліотека отримує додаткове приміщення, до якого переходять відділи, напряму не пов’язані з обслуговуванням читачів.
  • 1984 р. – діяльність Щорської ЦБС комплексно перевіряла комісія Міністерства культури України, підсумки заслухані на колегії Міністерства, яка схвалила роботу ЦБС, прийняла рішення про виділення їй бібліобусу.
  • 1985 р., 9 квітня – центральній бібліотеці присвоєне ім’я ім. 40-річчя Перемоги.
  • 1990 р. – здійснюється добудова до основного приміщення. В нову кімнату переходить відділ організації і зберігання єдиного фонду.
  • 2006 р. – Щорська ЦБ отримала диплом «Краща бібліотека року», як переможець обласного рейтинг-конкурсу серед районних центральних бібліотек.
  • 2008 р. – при бібліотеці створюється Інтернет-центр, який має 5 комп’ютерів.
  • 2011 р., 2014 р. – Щорська ЦБС отримала дипломи «Краща бібліотека року», як переможець обласного рейтинг-конкурсу серед районних центральних бібліотек.
  • 2016 р. – Щорська ЦБС перейменована на Сновську ЦБС.
  • 2017 р. – Сновська ЦБС отримала диплом «Краща бібліотека року», як переможець обласного рейтинг-конкурсу серед районних центральних бібліотек.
  • 2021 р .– Сновська ЦБС перейменова на Сновську публічну бібліотеку.

Відділ обслуговування Сновської публічної бібліотеки працює:

від 9.00 до 18.00
вихідний день п`ятниця
останній вівторок місяця - санітарний день