Щорська центральна бібліотека ініціювала громадський проект по увічненню пам`яті письменниці-землячки Лідії Вакуловської.

У 2011 році бібліотека виступила з громадською ініціативою по увічненню пам’яті письменниці-землячки Лідії Вакуловської. З лютого, коли у ЦБ зібралися її друзі та прихильники таланту з нагоди 85-річчя з дня народження і до серпня, коли відзначалися роковини від дня смерті письменниці, бібліотекою проведена значна робота по популяризації її творчості. Зібрані спогади увійшли до збірки «Запали свічку пам’яті», автобіографія письменниці була вперше оприлюднена у біобібліографічному покажчику «Лідія Вакуловська. 1936-1991 рр.» Обласним осередком громадської організації «Честь і сила» (Петро Шаповал) видані оповідання, які при житті письменниці не друкувались, і презентовані у ЦБ. За зібрані кошти 5 тис. грн. установлена меморіальна дошка на будинок, в якому жила письменниця, та пам’ятний знак на її могилі.

щорська цбс

щорська цбсщорська цбсщорська цбсщорська цбс