• Ви знаходитесь тут:

• Проєкти
  • Конкурс патріотичної поезії імені Леоніда Тереховича

Завдяки зусиллям Сновської центральної бібліотеки (зараз публічна бібліотека) започатковано новий проект – щорічний конкурс патріотичної лірики, присвячений пам’яті нашого земляка, самобутнього поета-бунтаря Леоніда Тереховича.

Ідею підтримала Сновська міська рада, виділила кошти для премій переможцям. У конкурсі беруть участь не тільки жителі нашої громади, а й з інших регіонів країни.

Конкурсанти різні як за віком, так і за фахом, хоча всіх об’єднує любов до віршування, а їх відверта і бентежна поезія зачіпає найпотаємніше у душі читача.

До складу журі входять фахівці культури, освіти, журналістики. Вони «всліпу» оцінюють поезії, які подаються під номерами. За кількістю балів визначаються кращі у двох вікових номінаціях – від 18 до 35 років та 36 років і старші.

Леонід Терехович, поет складної долі, пішов з життя 22 серпня 1992 року у віці 51 рік. Цього дня вшановується пам'ять поета та оголошуються підсумки конкурсу, називаються його переможці. Щорічно бібліотека видає збірку поезій, представлених на конкурс, і дарує її учасникам.

Сновська публічна бібліотека запрошує до участі у конкурсі всіх, хто сповнений любов’ю до рідної землі, вправно володіє словом і прагне поезією сприяти відновленню країни.

/Files/images/Тер.jpg/Files/images/IMG_0679.JPGсновська публічна бібліотека