Центральною бібліотекою до Дня української писемності та мови з 31 жовтня по 09 листопада 2015 року проведена декада популяризації української мови

31 жовтня 2015 року - Відкриття книжкової виставки "Віки творилась українська мова"

щорська цбс

- Презентація книги молодого автора Артема АФЯНА "IROCK новел-сейшн». Зустріч з ним

щорська цбсщорська цбс

1 листопада - Слайд-презентація "Дорогами тисячоліть. Про що розповідають письмена"

щорська цбс

2 листопада - Година української мови для юнацтва "Без мови рідної і роду нашого нема".

щорська цбсщорська цбс

3 листопада - Літературне лото "Століття мови - повноводні ріки"

Піар-сесія для газети "Промінь"

щорська цбс

4 листопада - Виставка однієї книги "Нова книга для вас: А. Афян "IROCK новел-сейшн»

5 листопада - Викладка літератури "Книжкові родзинки: В. Івченко "2014", С. Талан !Оголений нерв".

щорська цбс

6 листопада - Ознайомлення бібліотекарів ЦБС з новими надходженнями україномовної книги у відділі комплектування ЦБ.

щорська цбс

7 листопада - Виставка україномовних книг сучасних авторів В. Шкляра, В. Лиса, А. Кокотюхи, С. Талан, В. Басараба "Пізнай свою історію, вона єднає" (карколомні події ХХ століття, що змінили Україну)

щорська цбсщорська цбсщорська цбс

8 листопада - Презентація книги Олександра Ясенчука "Сіверщина в боротьбі за волю". Зустріч з автором.

9 листопада - Інформаційний колаж "Будь сучасним. Читай українське!".

Бібліо-кафе "Автор. Книга. Видавництво. Бібліотека. Де втрачаємо?"