Літо в Петрівській бібліотеці

2017-08-22

/Files/images/DSC00578.JPG

У Петрівці завершується реалізація проекту «Бібліотечне літо», мета якого – залучити дітей до читання влітку та участі в заходах бібліотеки.

Літня альтанка з книгою, що розташувалася в парку біля СБК, радо приймала школяриків і малюків. Тут на них чекали цікаві книжки, несподіванки і веселощі, змагання і турніри.

Відкрилася альтанка в Міжнародний день захисту дітей яскравим святом, організованим в партнерстві зі школою та будинком культури. Хлопчики і дівчатка із задоволенням брали участь у конкурсах, вікторинах, різних іграх, караоке та дискотеці. За кожну правильну відповідь діти отримували цукерки. Переможцями стали Теліман Оля та Сухорукова Аня.

У захваті від альтанки були наймолодші. Їм тут читали книжки-малютки, запрошували продовжити казку, погратися в літературних героїв.

На бібліотечних заходах влітку дітлахи не тільки розважаються, а й отримують корисну інформацію. Особливо їх зацікавила розповідь вчительки Сови С.А. та бібліотекаря Сергеєвої Н.В. про історію українського війська. Адже всі хлопчики мріють стати сучасними українськими козаками, бути патріотами своєї Батьківщини, захищати її від загарбників.

Напередодні Дня Конституції України відбулося змагання ерудитів середнього шкільного віку «Знай свої права». Виявилося, що діти орієнтуються в правових питаннях, прагнуть до перемоги. Найактивнішими були Грабовець Аня, Теліман Оля, Авраменко Даша, Петренко Юля.

Серед білокорих берез пройшов флористичний феєрверк «Дерева і квіти нашої місцевості». Дітвора весело і завзято відповідала на запитання вікторини «Чи знаєте ви назви рослин нашої місцевості? Що занесено до Червоної книги?» тощо. А відповідати потрібно було віршем, піснею, казкою. Всі учасники отримали солодощі від організаторів.

Проект «Бібліотечне літо» в Петрівському філіалі був цікавим і корисним. Попереду – шкільна пора та інші задуми бібліотекаря з просування читання.

/Files/images/DSC00561.JPG/Files/images/DSC00571.JPG/Files/images/DSC00588.JPG/Files/images/DSC00686.JPG/Files/images/DSC00694.JPG/Files/images/DSC00719.JPG