За досвідом до колег

2017-06-07

/Files/images/DSCN3933.JPG

Провідний бібліотекар Петрівського філіалу Наталія Сергеєва взяла участь у професійній науково-освітній поїздці до Хорошеозерської сільської бібліотеки-філії Борзнянської ЦБС, кращої сільської бібліотеки 2016 року за результатами обласного конкурсу «Краща бібліотека року».

Поїздка відбулася за ініціативи Президії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.

Сільські бібліотекарі Чернігівщини відвідали музей у Крутах, ознайомились з роботою Хорошеозерської сільської бібліотеки, обмінялись досвідом краєзнавчої роботи під час круглого столу «Я пропоную свій досвід» у с. Плиски, неформально спілкувались.

Наталія Василівна поділилася гарними враженнями від поїздки з колегами під час наради у Сновській ЦБ, зупинилась на елементах, які хоче втілити в свою практику бібліотечної роботи.

/Files/images/DSCN3757.JPG/Files/images/DSC00615.JPG/Files/images/DSCN3875.JPG/Files/images/DSCN3912.JPG