2017-05-30

/Files/images/трейтя.jpg

День дитинства − гарне свято!

І ясне сонечко згори всім шле привіт.

Пісень і радості та щастя так багато −

Цей гарний день святкує цілий світ.

Двері дитячої бібліотеки Сновської ЦБС завжди широко відкриті для своїх юних користувачів. Ось і напередодні Дня захисту дітей працівники бібліотеки спільно з центром правової допомоги (Литвиненко І.С.), центром зайнятості (провідний фахівець Ткаченко Т.М.) організували справжнє книжкове свято для учнів ЗОШ №2: книжково-ілюстраційна виставка «Мої права» знайомила дітей з наявною у бібліотеці інформацією щодо прав дитини, година спілкування «У маленьких очах відбивається світ», конкурсно-розважальні програми «Правознавчий ланцюжок» та «Бюро правової допомоги», лекція-тренінг «Конвенція ООН. Відповідальність та права дітей» не залишили в читальному залі жодного байдужого.

Театралізоване дійство «Казковий пікнік» та лялькові вистави «Скоро казка мовиться» і «Колобок на новий лад» представили на суд глядачів юні артисти лялькового театру «Буратіно» Росік Юлія, Шевцова Марія, Бодуля Валерія − учениці 5 класу ЗОШ №2 й були нагороджені щедрими оплесками та сувенірами.

/Files/images/дванадц.jpg/Files/images/вісімн.jpg/Files/images/тринадц.jpg/Files/images/шоста.jpg