«Пише книгу пам’яті війна»

2017-05-09

Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні була присвячена патріотична година «Пише книгу пам’яті війна», яку провели працівники культури с. Сновське разом з учасниками свята.

У ході програми присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять односельців, які не повернулися з фронтів Другої світової війни.

В. о. сільського старости Швець І.І. привітала жителів села, воїнів-афганців і нинішніх захисників України, які повертаються із зони АТО, з важливою датою, побажала всім здоров’я, мирного щасливого життя.

Лірико-патріотичні пісні і поетичні рядки були настільки емоційні за змістом і виконанням, що глядачі не стримували сліз, а в залі панувала якась піднесена тиша і лише оплески порушували її. Обличчя яснішали, коли на сцені співали і танцювали діти, заради яких матері просять у Бога миру і спокою на нашій землі.

Написала сценарій і провела Н. Ісаченко, бібліотекар сільської бібліотеки.