Чорнобиль не відходить у минуле

2017-04-26

/Files/images/015 (2).JPG

На годину скорботи "Чорнобиль - місто, що носить назву гіркого полину" до районної дитячої бібліотеки завітали учні 7А класу ЗОШ№1 ( класний керівник Вовненко Н.М. ). На фоні музики бібліотекар Голубцова Г.К. почала розповідь з історичної довідки про виникнення міста, будівництво АЕС. Розповідаючи про саме трагедію та початок ліквідації її наслідків, було звернено увагу присутніх на книжково-ілюстративну виставку "Чорнобиль. Трагедія. Пам'ять.", на якій знаходиться книга "Чернігів Чорнобильський.Книга пам'яті" з автографом одного з авторів збірки, нашого земляка, ліквідатора аварії Волокушина М.Д.

Запалено свічку пам'яті. Хвилиною мовчання діти вшанували пам'ять тих, хто ціною свого життя врятував десятки тисяч людей. До бібліографічного огляду літератури "Чорнобиль не має минулого часу" включено видання, що висвітлюють причини й наслідки Чорнобильської катастрофи, героїзм тих людей, хто віддав своє життя заради нашого майбутнього, майбутнього України.

/Files/images/009 (3).JPG/Files/images/001 (14).JPG/Files/images/006 (3).JPG