Дітям про Тараса Шевченка

2017-03-11

/Files/images/024.JPG

У Шевченківські дні працівники районної бібліотеки для дітей провели цикл заходів, присвячених життєвому і творчому шляху Великого Кобзаря. В читальному залі бібліотеки діяла книжково-ілюстративна виставка "Мудра, світла книга - то "Кобзар" Тараса", біля якої проходили інформхвилинки "Шевченко і Чернігівщина".

9 березня учні 1–6-х класів районної гімназії були запрошені на свято "Ми тебе не забудем, Тарасе...", у програмі якого: виставка-інсталяція "Великий пророк воскресіння України" (бібліотекар гімназії Артеменко І.В.); віртуальний екскурс "Чернігівські шляхи Тараса" (бібліотекар РДБ Голубцова Г.К.); конкурс читців віршів Т.Г.Шевченка.

10 березня на годину інформації "Маленьким про Великого Тараса" до РДБ завітали учні 3Б класу СШ №1 (вчителька Ворушило О.М.). Бібліотекар Голубцова Г.К. провела літературну мандрівку "Стежками малого Тараса". Велику зацікавленість присутніх викликав віртуальний екскурс "Чернігівські шляхи Тараса". Діти жваво відповідали на запитання вікторини "А чи знаєш ти Шевченка?". За матеріалами книжково-ілюстративної виставки "Мудра, світла книга - то "Кобзар" Тараса" пройшов бібліографічний огляд літератури "Читаємо Шевченка". Відбувся також конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка. За активну участь у конкурсі Грамоти районної дитячої бібліотеки отримали Аникієва Дар'я, Іванченко Олександра, Лазар Каріна, Романюк Лариса, Стеченко Кіра, а за перемогу у конкурсі Грамотою нагороджена Губенко Світлана.

/Files/images/001 (9).JPG/Files/images/004 (2).JPG/Files/images/012 (3).JPG/Files/images/008 (1).JPG/Files/images/006 (2).JPG/Files/images/002 (4).JPG