Літературний ігроленд "Тарасові слова - душа народу".

2021-03-09

сновська публічна бібліотека
"Українці, братове, усіх поколінь
долітає до зір - ми народ, а не маса.
І не має на світі кількох Україн,
де засіяно слово і думи Тараса..."
Тарас Шевченко - Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Кобзар - у ньому вся наша історія. Шевченкове слово - невичерпна скарбниця поетичної мудрості, а його "Кобзар" - нетлінна книга, духовна велич і народна краса.
В ці весняні дні з нагоди відзначення дня народження Великого поета у Сновській публічній бібліотеці для старшокласників міста (учнів ЗОШ № 2 та гімназії) був організований і проведений літературний ігроленд.
Бібліотекарі ознайомили учнів з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях поета, продемонстрували відеопрезентацію "Чернігівськими шляхами Кобзаря". Молодь змагалася у різноманітних конкурсах та літературній вікторині. Команди "Гайдамаки" та "Кобзарі" успішно подолали всі випробування. Знання біографії та творів Т. Шевченка, а також логіка, витримка, кмітливість та згуртованість була їм у нагоді.
Для користувачів Сновської публічної бібліотеки на абонементі діє виставка-персоналія "Доля осяяна талантом".

сновська публічна бібліотекасновська публічна бібліотека