Ювіляри року – наші земляки

2019-01-09

/Files/images/Больш гл.JPG

Краєзнавчо-бібліографічний екскурс «Грані таланту» працівники центральної бібліотеки присв’ятили Леоніду Наумовичу Большакову (1924-2004) – письменнику, науковцю, журналісту з нагоди його 95-річчя.

Говорили про Л.Большакова, як людину, праця якої удостоєна багатьох державних нагород і звань, особливо відзначили дослідження з шевченкознавства, яким він присвятив 60 років свого життя.

Зупинились на його листуванні з українським шевченкознавцем Володимиром Портянком та з працівниками центральної бібліотеки.

Згадували його літературознавчі матеріали, які зі студентських років залишили в пам’яті, слухали відеорозповідь Тетяни Большакової про свого батька як людину і сім’янина.

/Files/images/Больш НП раск.JPG/Files/images/Больш ТЛ.JPG/Files/images/Больш кн.JPG