«Читаю я, читаєш ти, читаємо ми разом!»

2018-12-19

/Files/images/Займ 1.JPG

У Займищанській бібліотеці-філіалі відбувся конкурс «Найкращий читач бібліотеки». Мета конкурсного змагання: заохочення дітей та дорослих до систематичного відвідування бібліотеки, до участі у різноманітних літературно-творчих заходах та цікавих подіях бібліотечного життя.

У конкурсі взяли участь чотири команди у різних вікових категоріях:

- команда «Грайлики» - діти дошкільного віку;

- команда «Читайлики» - діти молодшого шкільного віку;

- команда «Знайки» - учні середнього шкільного віку;

- команда «Всезнайки» - команда дорослих читачів бібліотеки.

В ході конкурсу були різні запитання про прочитані книжки та їх авторів.

Найрозумнішими стали дітки команди «Грайлики», вони стали переможцями конкурсу із рахунком 20 балів.

Всі учасники в кінці свята отримали солодкі подарунки.

До привітань долучились сільський староста Андрій Ларченко, діловод Наталія Омеляненко та спонсори свята.

А по підрахункам за формулярами найбільше книжок прочитала за рік Катерина Ларченко. Їй було вручено Диплом найкращого читача Займищанської бібліотеки, а також газету «Задавака» і солодощі.

На святі створилась гарна атмосфера і всі були дуже задоволені. В конкурсі взяло участь 20 чоловік, а присутніх загалом було 45.

/Files/images/Займ 2.JPG/Files/images/Opera Снимок_2018-12-22_200525_www.facebook.com.png