«З Україною в серці»

2018-12-23

/Files/images/Т ГЛ.JPG

Напередодні Нового року у центральній бібліотеці відбулася презентація збірки творів учасників конкурсу патріотичної поезії ім. Леоніда Тереховича «З Україною в серці».

Розпочалась вона поетичними рядками Леоніда Тереховича і слайдпоказом представлення його збірки «…До правди незалежного життя» у с. Кучинівка, батьківщині поета, у серпні місяці. Тоді ж були підведенні підсумки конкурсу його імені.

Зараз у залі бібліотеки звучали поезії учасників конкурсу, серед яких і наших земляків, Анни Полюшко, Костянтина Зорко, Наталії Рябченко, Надії Стародубець, Павла Солодовника, Тетяни Нескоромних-Таланцевої, твори якої друкують обласні часописи.

Оплесками присутні вітали нові поетичні твори переможців конкурсу патріотичної поезії ім. Л. Тереховича Катерини Конаневич і Ольги Лантух.

Нагадуємо, що конкурс щорічний і до серпня 2019 року кожен, хто сповнений любов’ю до рідної землі і вправно володіє словом, може взяти у ньому участь.

/Files/images/Н П Тер 1.JPG/Files/images/НП с поб.JPG/Files/images/ПОЕТИ.JPG