Говорили про історію Лосевої Слободи

2018-12-18

/Files/images/Стасенко гл.JPG

На презентацію нової книги Івана Стасенка «Лосева Слобода: минувшина і сьогодення» завітали як люди, небайдужі до історії рідного краю, так і ті, чия дорога у життя почалася з цього села, залишивши у серці щемні спогади про дідів-прадідів, рідні і неповторні краєвиди.

Іван Олексійович Стасенко – вчитель історії, краєзнавець із села Рогізки. Читачам уже відомі його дослідження «Жіночий бунт: масова волинка у селах Рогізки і Кучинівка», «Минуле і сучасне села Привільне», «Рогізківські хутори: Юр’євка».

Під час цієї зустрічі Іван Олексійович говорив про те, що спонукало його до написання історії села Лосева Слобода, про цікавість учнів до краєзнавства, про джерела, які використовував для виявлення необхідної інформації. Його доповнили спомини присутніх лосевослобідчан про знакові події з їх родинних літописів, світлини з сімейного альбому Ганни Герасименко, розповідь Галини Голубцової про трагічні роки голодоморів в житті її бабусі Довбиш Марії Іванівни з Лосевої Слободи, матеріали з фонду Сновського історичного музею.

Слова подяки за цікаву і змістовну роботу говорили І. Стасенку учасники зустрічі; були автографи і фото на згадку.

Центральна бібліотека до цієї події представила викладку видань краєзнавця та перегляд матеріалів про Лосеву Слободу, вміщених у районній газеті.

/Files/images/Стасенко пр кн.JPG/Files/images/Стасенко НП.JPG/Files/images/Стасенко общая.JPG/Files/images/Стасенко авт СВ.JPG