Нова книга Миколи Бурдюга

2018-12-12

/Files/images/М Б вист.JPG

У центральній бібліотеці відбулася презентація книги місцевого автора, відомого фахівця юридичної справи Миколи Бурдюга «Служити людям. Пам’ятні справи з практики адвоката».

Його твори «Спогади оперативника», «Візерунки долі», «Книга мого роду» знайшли своїх прихильників серед читачів. І ось нове видання. Оповіді написані з душею, з особливим нальотом ностальгії, притаманним автору, що в поєднанні з реальними подіями, які постають зі сторінок книги, затримують увагу, викликають зацікавленість, надихають на роздуми про сенс життя.

Окремі сторінки присвячені розповіді про колег-адвокатів, з якими звела автора адвокатська діяльність у Сновську, Василя Паршенка, Ніну Свиридову, Генадія Шадуйкіса, Миколу Мотяша.

Микола Бурдюг говорив про свою роботу над збіркою та зосередився на окремих справах, що увійшли до неї.

Щиро вітала автора від районного суду Раїса Федченко. Її поетичні рядки присвячені Миколі Бурдюгу, присутні підтримали оплесками.

Слова подяки від адвокатської служби сказав її очільник Микола Мотяш. Дружні побажання висловив Іван Зуб. Про попит на книги Миколи Бурдюга серед читачів проінформувала провідний бібліотекар Світлана Вітинник.

Автор залишив свої побажання читачам на книгах, подарованих бібліотеці

/Files/images/С Ф.JPG/Files/images/С З.JPG/Files/images/Загальна.JPG/Files/images/с Св Вик.JPG/Files/images/М Б с Н П.JPG