Присвячено Ліні Костенко

2018-11-25

/Files/images/ЛК 5.JPG

Центральна бібліотека була запрошена до участі у святі поезії «Сила слова» за творчістю Ліни Костенко, яке відбулося у Сновському будинку культури. Провідний бібліотекар Наталія Коваленко представила присутнім виставку матеріалів про творчий і життєвий шлях визначної поетеси сучасності «Це – голос наш і пісня, і душа…», показала її передусім як жінку, дружину, матір.

Під час свята лунали поезії Ліни Костенко у виконанні учасників народного аматорського театрального колективу «Муза», що працює при БК (керівник Лідія Легеза) та гостей вечора, які супроводжували слова ведучої Олександри Петрик про поетесу, її життєві пріоритети.

Задушевність виступам надавав музичний супровід вдало підібраний звукорежисером БК Олександром Бивалькевичем, більшої наочності – підготовлений відеоряд.

/Files/images/ЛК 4.JPG/Files/images/ЛК 1.JPG