Бібліотека в житті громади

2018-10-24

/Files/images/Круглий стіл3а.jpg

Директор централізованої бібліотечної системи Сновської ОТГ Н.П. Мокросноп взяла участь у засіданні круглого столу «Влада, бібліотека, громада: європейський вимір», який відбувся у залі засідань Чернігівської обласної ради.

У своєму виступі вона повідомила про соціокультурну діяльність бібліотек у Сновській громаді, їх участь у проекті ПУЛЬС, оголошеному міжнародною організацією IREX і спрямованому на інформаційне забезпечення розвитку і зміцнення місцевого самоврядування, зупинилась на власних програмах і проектах, які реалізуються бібліотечною системою.

Присутні представники: Чернігівської обласної державної адміністрації, представники органів місцевого самоврядування, зокрема, керівники територіальних громад, представники громадських організацій, бібліотекарі Чернігова та області.

Мета круглого столу – визначити місце бібліотеки як інформаційного посередника між владою та громадою, як соціокультурного центру та простору для розвитку і спілкування членів громади.

Захід відкрила директор Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка І.М. Аліференко, яка говорила про роль публічної бібліотеки в житті громади та тенденції їх розвитку у новостворених ОТГ Чернігівщини. Серед інших виступили: ментор проекту "ПУЛЬС" О.Г. Костриці, заступник директора з наукової та інноваційної діяльності Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка А.М. Мальована, кандидат філософських наук, радник з питань децентралізації Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Л.А. Чабак.