Стала слава козацька славою України

2018-10-11

/Files/images/Дукркоз18.JPG

14 жовтня українці святкують одразу три свята: Покрови Святої Матері, День українського козацтва, День захисника України. З метою розширення кругозору дітей про козацтво, популяризації літератури, виховання почуттів дружби, колективізму, взаємовиручки, патріотизму та любові до Батьківщини на конкурсно-розважальну програму "Чубаті лицарі" до дитячої бібліотеки були запрошені учні 5 класу ( класний керівник Костейкова В.О. ) ЗОШ №2. Юні читачі - два козацьких куреня - гідно пройшли всі випробування. Це - і "обернення" на козака, і знання української мови, і малювання козацького коня, і надання медичної допомоги, а також писали листи: козаки - козачкам, козачки - козакам. Під кінець змагань кожен курінь співав свою улюблену українську пісню. Як результат - перемогла дружба, за що клас було нагороджено Грамотою від бібліотеки.

/Files/images/Дукркоз14.JPG/Files/images/4козаки.jpg/Files/images/6козаки.jpg/Files/images/1козаки.jpg