Діти – до Всеукраїнського дня бібліотек

2018-09-28

/Files/images/Діти2.JPG

Свято "Із бібліотекою я поріднився" до Всеукраїнського дня бібліотек працівники дитячої бібліотеки розпочали у 7 класі ЗОШ №2 (кл.керівник Некрасова Т.О.) годиною спілкування "Бібліотека - океан людської мудрості". Бібліовізит до 3-го класу (вчителька Крапивна Л.М.) розпочався хвилинами пошани "Своїм знанням завдячую тобі, бібліотекар". До красивих вітальних слів діти додали чудові осінні квіти. Екскурс "Цей дивосвіт - бібліотека" познайомив юних читачів з історією створення бібліотек у світі і, зокрема, в Україні та нашому місті. З великим інтересом сприймались третьокласниками й загадковий дпйджест "Як не знаєш - розпитай, коли мудрий - відгадай" та огляд літератури "Дитячі письменники - наші земляки".

Для учнів 1А(5)класу Сновської гімназії у дитячій бібліотеці година духовності "Бібліотека - острів творчості і талантів" відкрилась екскурсійною мандрівкою "А у нас все для вас", а закінчилась конкурсно-розважальною програмою "З книгою ми дружимо, живемо не тужимо", підсумком якої було написання побажань бібліотеці на святкове дерево калини.

Бібліотека - це також острів творчості і талантів: учні 7 кл. ЗОШ №2 Валерія Бодуля та Марія Шевцова готують бібліотеці подарунок до свята.

/Files/images/Діти3.JPG/Files/images/Діти5.JPG

/Files/images/Діти6.jpg/Files/images/Діти1.JPG/Files/images/Діти4.JPG