З нагоди свята бібліотек

2018-09-27

/Files/images/Бібл гл.JPG

27 вересня працівники Сновської ЦБС приймали вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек від голови міської ради Медведьова О.О., голови райради Кухаренко Н.М., заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Карпенко В.М., начальника відділу культури і туризму Сновської міської ради Добненко Н.М., голови профспілки бібліотечних працівників Коваленко Н.А.

Директор Сновської ЦБС Мокросноп Н.П. розповіла про роботу і досягнення бібліотек Сновщини, подякувала колективу за плідну роботу, ентузіазм і креатив у популяризації читання у громаді, забезпечення інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів, організації їх дозвілля.

Почесні грамоти і подарунки вручені кращим: провідному методисту ЦБ Кусій Н.І., бібліографу ЦБ Козимір Т.С., бібліотекарю Великощимельського філіалу Артеменко І.П., бібліотекарю ДБ Голубцовій Г.К., колективу відділу обслуговування ЦБ (керівник провідний бібліотекар Вітинник С.В.), колективу дитячої бібліотеки (керівник Уляненко О.Ф.), є свідченням високої оцінки їх роботи і запорукою майбутніх успіхів.

/Files/images/Бібл2.JPG/Files/images/Бібл3.JPG/Files/images/Бібл4.JPG