Бібліотечний туризм

2018-09-25

/Files/images/Кач 7.JPG

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек працівники Сновської ЦБС мандрували Чернігівщиною з метою відвідати Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» та Державний дендропарк ім. Скоропадського (с. Тростянець).

А почали свою подорож з Великощимельської бібліотеки, у якій нещодавно закінчений ремонт. Було багато позитиву і подяка начальнику відділу культури і туризму Сновської міської ради Добненко Наталія Михайлівна, яка потурбувалася про забезпечення фінансування та начальнику житлово-експлуатаційної дільниці Кошовій Ганні Іванівні, яка забезпечила проведення ремонтних робіт.

Заповідні місця цього дня бібліотекарі відвідали. Вдячні екскурсоводам як «Качанівки», так і дендропарку за цікаві, хвилюючі розповіді. Тим більше було приємно, що у дендропарку нас зустрічала бібліотекар-екскурсовод, з якою відбувся професійний діалог.

Ми проїхали дорогами 8 районів області до своєї мети.

Враження чудові!

/Files/images/Кач 2.JPG

/Files/images/Кач 1.JPG/Files/images/Кач 3.JPG/Files/images/Кач 4.JPG/Files/images/Кач 5.JPG/Files/images/Кач 6.JPG