Святкували День Незалежності

2018-08-22

/Files/images/IMG_19-600x400.jpg

День Незалежності України і День міста бібліотекарі центральної бібліотеки відзначали разом з громадою. На майданчику біля БК, де проходило святкове дійство, вони організували Книжковий майдан з експозицією літератури про рідний край, виставку картин бібліотекаря Оксани Делемень, безпрограшну лотерею для дітей та інші розваги.

Взяли участь у святі борща. На накритому столі головне місце займали господар і господиня. Господар з гарбуза і зберігав у собі борщ гетьманський. Який журі оцінили, як гарний. На столі стояли супутні блюда до борща, а поряд – виставка з різноманітними рецептами «Бібліотечний борщ». При підведенні підсумків фестивалю-конкурсу «Свято борщу в м. Сновськ» колектив Сновської ЦБ посів друге місце.