Професійний діалог

2018-08-07

Бібліотекарі Сновської ЦБС зібралися, щоб почути новини про кращі бібліотеки області та поділитися своїми здобутками.

В центрі уваги був виступ провідного бібліотекаря Тихоновицької бібліотеки-філіалу Чечко С.П. про її участь у круглому столі «Я пропоную свій досвід» на базі Замглайської селищної бібліотеки, який організували Чернігівське обласне відділення УБА у партнерстві з ОУНБ ім. В.Г. Короленка.

Розповідь Світлани Петрівни про те, що її вразило із почутого від колег і побаченого в Замглайський бібліотеці Ріпкинського району – переможниці обласного конкурсу «Краща бібліотека року», супроводжувалась відеопереглядом світлин. Присутніх зацікавив досвід учасниць круглого столу.

Другим блоком професійного діалогу став аналіз роботи бібліотек Сновської ЦБС за перше півріччя 2018 року. Бібліотекарі ділилися власними досягненнями, обговорювали ідеї інших.

Кращими за якістю праці в І-ому півріччі стали:

1 – Сновська бібліотека-філіал

2 – Петрівська бібліотека-філіал

3 – Кучинівська бібліотека-філіал.

Далі діалог бібліотекарів розгорнувся навколо теми просування читання серед дітей в ході проекту «Час читати!», який став поштовхом для подальшої роботи в цьому напрямку. Підведені підсумки реалізації проекту. Найбільш змістовною і креативною визначена робота Петрівської, Сновської і Н.Боровицької бібліотек-філіалів.

Вдало поєднувала ігрові та театралізовані форми популяризації читання Кучинівська бібліотека.

Цікаві заходи пройшли в Рогізківській, Тур’янській і деяких інших бібліотеках.

Нагороджені переможці серед читачів-дітей:

- в номінації «Найактивніший читач» в старшій віковій категорії – Таня Чекіш (с. Тур’я), в молодшій –Катерина Копленко (с. Н.Боровичі);

- в номінації «Бібліомарафонець» серед старших школярів – Віка Борисенко (с. Гута Студенецька), серед молодших – Маргарита Петрик (с. Кучинівка).