Знай і люби свій рідний край

2018-07-03

/Files/images/14гл.JPG

Історія рідного краю цікава кожному, а особливо, якщо вона подається у незвичному форматі. Центральна бібліотека запросила відпочиваючих у літньому таборі "Дружба" старшокласників на день краєзнавства. В ході його були перегорнуті сторінки літературно-краєзнавчого альманаху "Літературні таланти Сновщини" та проведений краєзнавчо-патріотичний квест "Відкрий для себе рідне місто". Навіть похмура погода не завадила учасникам, які поділившись на дві команди, відправились у захопливу подорож вулицями міста. Вони активно здійснювали пошук на місцевості, в ході вирішення логічних завдань отримували нову інформацію про вже знайомі факти з краєзнавства. Вміння знайти оригінальні рішення, швидко виконувати спортивні завдання дало можливість одній з команд знайти "скарб", старанно замаскований бібліотекарями-координаторами.

Гра пройшла цікаво. Учасники отримали не тільки задоволення, а й поповнили свої знання з історії Сновська.

/Files/images/9дети.jpg/Files/images/11церковь.JPG/Files/images/5дк.jpg