Свято юного читача

2018-05-16

/Files/images/DSC00966.JPG

В Петрівській бібліотеці відбулась посвята учнів 1 класу в читачі.

До бібліотеки завітали 20 першокласників та учні 2-го і 4-го класів разом з вчителями. Господиня запросила їх на екскурсію по книжковому містечку, з своїми вулицями, будиночками. Учні 4 класу читали вірші про книги та розповіли своїм маленьким друзям, як правильно поводитись в бібліотеці та як охайно читати книги.

Бібліотекар організувала конкурс «З якої це казки», а дівчатка з 4 кл. Фенно Вікторія та Буянова Карина провели своїх маленьких друзів у чарівний світ загадок.

За кожну правильну відповідь дітки отримували цукерки.

Далі першокласники дали урочисту обіцянку читача.

Учні 4 класу вручили кожному першокласнику запрошення до бібліотеки та пам’ятку батькам.

Наприкінці свята школярики отримали солодощі. Кожен учень 1 кл. вибрав книжечку, а бібліотекар завів на кожного формуляр читача та записав взяте видання.

Свято пройшло цікаво, урочисто, весело.

/Files/images/DSC00956.JPG/Files/images/DSC00952.JPG/Files/images/DSC00949.JPG/Files/images/DSC00960.JPG