Увага конкурс!

2018-05-14

про щорічний літературний конкурс патріотичної поезії імені Леоніда Тереховича

Сновська міська рада,відділ культури і туризму Сновської міської ради,

Сновська центральна бібліотека оголошують щорічний літературний конкурс патріотичної поезії імені Леоніда Тереховича з врученням грошової премії Сновської міської ради переможцям.

І. Загальні положення.

1.1. Це Положення регламентує проведення літературного конкурсу патріотичної поезії імені Леоніда Тереховича (далі – Конкурс), вимоги до учасників і робіт конкурсу, порядок їх подачі на конкурс і діє до завершення конкурсних заходів.

1.2. Конкурс проводиться з метою формування патріотичних почутів до Батьківщини, відданості своєму народу, гордості за національну історію і культуру; підтримки поетичнообдарованих людей; увічнення пам’яті Леоніда Тереховича, поета з села Кучинівка Сновського району.

1.3. Основним завданням Конкурсу є формування громадянина-патріота, виявлення обдарованих людей та стимулювання їх до творчості патріотичного спрямування; популяризація поєзії Леоніда Тереховича.

1.4. Конкурс є відкритим. Загальне керівництво здійснює Сновська центральна бібліотека.

1.5. Інформація про проведення Конкурсу розміщується на сайті Сновської ЦБС.

ІІ. Умови участі.

2.1. У Конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі віком від 18 років.

2.2. Для участі у конкурсі необхідно подати власний поетичний твір, який відповідатиме меті та завданням Конкурсу.

2.3. Максимальна кількість поданих поезій – 3 від одного автора.

2.4. До кожної конкретної роботи має бути додана заявка на участь у конкурсі встановленого зразка.

2.5. Категорично забороняється використовувати чужі тексти.

ІІІ. Порядок організації і проведення Конкурсу.

3.1. Конкурс проводиться з 10 травня по 10 серпня 2018 року включно.

3.2. Конкурс проводиться у 2-х категоріях: від 18 до 35 років, від 36 і старші.

3.3. Твори на Конкурс приймаються як у паперовому, так і електронному варіанті.

У письмовому – за адресою: 15200, м. Сновськ, вул. 55 Стрілецької дивізії, 8, центральна бібліотека.

У електронному – на електронну скриньку з позначкою «літературний конкурс» e-mail: snovskcbs@ukr.net

ІV. Вимоги до робіт.

4.1. Конкурсна робота має бути надрукована на одному боці аркуша білого паперу.

4.2. Конкурсна робота має бути написана державною мовою з урахуванням вимог сучасного українського правопису.

4.3. Надсиланням матеріалів учасники надають згоду на їх публікування в мережі інтернет та друкованих засобах масової інформації.

4.4. Роботи не рецензуються і не повертаються.

V. Підсумки та нагородження переможців конкурсу.

5.1.За підсумками конкурсу присуджується Премія за 1 місце в 2 –х вікових категоріях в розмірі 2 тис. грн. кожному, яка підлягає оподаткуванню. Премія перераховується на картковий рахунок учасника.

Переможці і учасники отримують диплом конкурсу. За рішенням журі учасникам конкурсу можуть бути вручені спеціальні призи.

5.2. Підсумки конкурсу будуть підведені 22 серпня 2018 року, в день пам’яті Л.Тереховича, у с. Кучинівка, батьківщині поета.

5.3. З кращими конкурсними роботами можна буде ознайомитись на веб-сайті Сновської ЦБС.

VI. Контактна інформація.

15200 м. Сновськ, вул. 55 Стрілецької дивізії, 8, або вул. Банкова, 7.

Тел.: 2-14-91, 2-13-79