Реалізація проекту Пульс на Сновщині

2018-04-25

/Files/images/222225.JPG

В ході проекту Пульс «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» Сновська центральна бібліотека запросила жителів сіл Н.Боровичі і Жовідь до виїздного консультаційного пункту з питань децентралізації. Зацікавлені мали змогу прослухати інформацію провідного бібліотекаря Світлани Вітинник про становлення Сновської міської громади, розповідь начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Реути Ю.В. про зміни в законодавстві.

Багато запитань і хвилювань викликає у сільських жителів громади реформа у медичному обслуговуванні. Жовідчани мали можливість особисто зустрітися з головним лікарем Сновського центру первинної медико-санітарної допомоги Шарпан О.І. і з’ясувати цікаві для них питання стосовно подальшої організації медичної допомоги.

Проект реалізується спільно з Корюківською міською молодіжною громадською організацією «Альтернатива». Учасників проекту у Н.Боровичах вітав дитячий самодіяльний колектив сільського будинку культури.

/Files/images/23.JPG/Files/images/12.JPG/Files/images/7.JPG/Files/images/4444444.jpg/Files/images/6666666.jpg/Files/images/333333333.jpg