Презентація збірки віршів Леоніда Тереховича

2018-04-05

/Files/images/Изображение 5609а.jpg

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбулася презентація збірки поезій талановитого поета, нашого земляка Леоніда Тереховича «…До правди незалежного життя». Вона включила 436 віршів, серед яких багато раніше не відомих його шанувальникам. Видання є спільним проектом ОУНБ ім. В.Г. Короленка та чернігівських науковців. Ідейний натхненник появи книги – заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова. Книга видана за кошти обласного бюджету і розповсюджуватиметься по бібліотеках і навчальних закладах області.

Укладачі збірки поезій Леоніда Тереховича говорили про постать поета та пошукову роботу, здійснену в ході її підготовки.

Виступаючі відзначили, що упорядники зуміли зібрати під однією обкладинкою твори різних років, що дало можливість простежити шлях формування поета. Висловили сподівання, що збірка творів Леоніда Тереховича стане своєрідним пам’ятником поета.

Присутні в залі емоційно зустріли міні-виставу «Іду на побачення з Богом…» за віршами поета у виконанні заслужених артистів України Івана Круша та Олексія Биша, концертмейстер Валентина Граф.

Від Сновської громади на презентації були присутні вчителька Кучинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяна Марухленко з учнями, племінник Леоніда Тереховича, деректори Сновського історичного музею та Сновської ЦБС.