«Час читати!»

2018-03-20

/Files/images/IMG_5698.JPG

У центральній бібліотеці відбулося чергове професійне навчання бібліотекарів. Цього разу воно пройшло у формі ділового майданчику «Від творчих пошуків – до творчих здобутків», до участі у якому була запрошена завідуюча відділу науково-методичної роботи Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва Заваліна Надія Петрівна. Вона надала ґрунтовну консультацію з організації просування читання серед молоді, представила ряд методичних видань і практичних порад. Ознайомилась з досвідом роботи Сновської центральної бібліотеки, яка оголосила проект просування читання серед дітей сільських населених пунктів ОТГ «Час читати!». Проектом передбачається надати до філіалів комплекти сучасної дитячої книги, активізувати роботу бібліотек по залученню до їх читання дітей і провести заключну підсумкову рейтинг-гру по відзначенню активних читачів.

/Files/images/IMG_5706.JPG/Files/images/IMG_5705.JPG/Files/images/IMG_5710.JPG/Files/images/IMG_5712.JPG