Масляна, масляна, яка ж ти мала…

2018-02-16

/Files/images/Изображение 5573.jpg

В п’ятницю в Кучинівці біля бібліотеки проводжали Масляну, тут влаштували свято для учнів 7 класу. Байдужих не було, навіть класний керівник Заєць Т.М. брала участь у розвагах.

Незмінний атрибут свята Масляної – «колодку» – прикрашали, вбирали в яскраві клаптики, пеленали, немов дитину. Про святкові традиції Масляної розповідала провідний бібліотекар Людмила Ковалевська і з дітьми проводила різні ігри та розваги.

Діти змагалися в поїданні бубликів на швидкість, прив’язували колодку до ноги і бігли наввипередки (парний біг зі зв’язаними руками).

І звичайно, на завершення свята спалили опудало Масляної, щоб згоріли всі негаразди і невдачі.

А смачних млинців напекли на вогнищі жінки з клубного об’єднання «Оазис», що діє при бібліотеці.

Діти веселилися і пригощалися млинцями з медом та узваром.

Всі раділи, що весна прийде, і сподівались, що принесе злагоду, мир, радість в кожну оселю.

/Files/images/Изображение 5571.jpg/Files/images/Изображение 5576.jpg/Files/images/Изображение 5577.jpg/Files/images/Изображение 5581.jpg/Files/images/Изображение 5587.jpg