Масляну гуляємо – весну зустрічаємо

2018-02-18

/Files/images/DSC00872а.JPG

Петрівська бібліотека-філіал проводить цікаву роботу в напрямку відродження історії села, народних традицій, звичаїв, обрядів. Не залишилось поза її увагою і шановане в народі свято Масляної. Цього дня на запрошення бібліотекаря Наталії Сергеєвої і дорослі, і малі зібралися в фойє Будинку культури біля книжково-інформаційної виставки «Масляну гуляємо – весну зустрічаємо». Ведучі в українських костюмах (учасники художньої самодіяльності Петрівського БК) привітали гостей зі святом і розпочалося народне гуляння, яке іскрилося піснями, танцями, розвагами. Проводжали зиму, зустрічали весну. А далі дійство перемістилося на вулицю. Спалахнуло опудало зими, навколо почали водити хоровод, влаштували ігри. Учасниці любительського об’єднання при бібліотеці «Господарочка» пригощали земляків смачним кулішом, пухкими варениками та рум’яними млинцями.

Спонсором свята став місцевий підприємець Веселий О.Д.

/Files/images/DSC00856а.JPG/Files/images/DSC00861а.JPG/Files/images/DSC00876а.JPG