Роль бібліотек в громаді

2018-02-13

/Files/images/IMG_5604.JPG

За круглим столом ця тема обговорювалася бібліотечними працівниками Сновської ЦБС. Були відзначені досягнення минулого року та окреслені подальші пріоритети в діяльності бібліотек громади.

За підсумками роботи в 2017 р. кращою за якістю праці серед бібліотек-філіалів ЦБС визнана Петрівська (провідний бібліотекар Сергеєва Н.В.). Друге місце посіла Кучинівська б/ф (провідний бібліотекар Ковалевська Л.Г.). Третє розділили Сновська (провідний бібліотекар Ісаченко Н.О.) та Тур’янська (провідний бібліотекар Єрьоміна О.М.) книгозбірні. Відбувся відеоперегляд цікавих фрагментів з життя бібліотек Сновської громади з коментарем директора ЦБС Мокросноп Н.П.

На закінчення додав гарних емоцій «Цікавий ролик про бібліотеку».

/Files/images/IMG_5601.JPG/Files/images/IMG_5603.JPG/Files/images/IMG_5607.JPG/Files/images/IMG_5605.JPG