22 cічня - День Соборності України

2018-01-22

/Files/images/Изображение 5471.jpg

Центральна бібліотека взяла участь у загальноміському відзначенні цієї значимої історичної події в житті України. Урочистості відбулися в РБК. Розпочалися вони чудовим виступом духового оркестру. Бажаючі мали можливість ознайомитись з документальними матеріалами, які висвітлюють цю подію, перегорнути сторінки книжок, які розповідають про людей, що стояли у її витоків. Виставку "Єднаймося заради України" представила центральна бібліотека.

Присутніх вітав зі святом голова Сновської міської ради О. Медведьов. Відбувся тематичний концерт, підготовлений аматорами Будинку культури та викладачами ДМШ.

/Files/images/Изображение 5480.jpg/Files/images/Изображение 5482.jpg/Files/images/Изображение 5473.jpg