Урок державності

2018-01-18

/Files/images/014.JPG

Урок державності "Єдина по обидва береги Дніпра", присвячений Дню Соборності і Свободи України відбувся 18 січня у дитячій бібліотеці для учнів 5А класу Сновської гімназії ( класний керівник Мудрицька О.М. ).

Бібліотекар Голубцова Г.К. здійснила мандрівку історичними джерелами Злуки, єднання українських земель в єдину незалежну Україну від 22 січня 1919 року до літа 2014 року - початку подвигу українських військових та добровольців у боротьбі з російськими бойовиками. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять нашого земляка Юрія Костюченка і всіх загиблих за незалежність України. Бібліографічний огляд літератури, представленої на виставці "України ми ж не прагнем десь - на Вкраїні хочем України" познайомив дітей з цікавими виданнями з історії боротьби українського народу за незалежну державу. Підсилила емоційність заходу пісня А.Матвійчука «Я - українець".

/Files/images/020.JPG