«Кав’ярня Пока» у центральній бібліотеці

2018-01-09

/Files/images/Изображение 5420.jpg

Про українських письменників, творчий період яких розпочався чи припав на 20-ті роки минулого століття, розповідала присутнім на зустрічі у центральній бібліотеці наша землячка, науковий співробітник Харківського літературного музею, кандидат філологічних наук Марина Куценко.

Якою була доля майстрів красного письменства у тодішній столиці України місті Харків? Яким був їх побут, які складалися сім’ї? Через які випробування пройшла більшість із них у час «Розстріляного відродження?».

Марина Миколаївна вміло вела слухачів по «Будинку «Слово», побудованому спеціально для письменників, запрошувала до квартир, знайомила з господарями. Завдяки інтерактивним елементам, як-то вікторина, гра, тест на подібність, навіть, чай з чебрецем, складалося враження безпосереднього перебування у тому часі поряд з П.Тичиною, В. Сосюрою, О. Курбасом, Н. Забілою, М. Кулішем, М. Хвильовим та іншими.

У Харківському літературному музеї реалізується багато цікавих проектів, до розробки яких долучилася і наша гостя. Серед них і проект «Кав’ярня Пока», інтерактивний захід з якого «Входини у «Слово» був представлений у Сновській центральній бібліотеці.

/Files/images/Изображение 5411.jpg/Files/images/Изображение 5416.jpg/Files/images/Изображение 5428.jpg/Files/images/Изображение 5432.jpg